Jdi na obsah Jdi na menu

pondělí 27. červen 2011 18:00 Pardubice na Bruslích v pohádkovém kostýmu. Okruh 10500 m prověří i FS Lipka Pardubice.

V pondělí dne 27. června 2011 od 18:00 hod.

bude naším krásným městem, Pardubicemi, opět projíždět dav bruslařů. Za pomoci jednoho z partnerů, městské policie, bude pozastavena doprava a bruslaři, cyklisti, nebo koloběžkáři se mohou těšit z volného pohybu po jinak frekventovaných silnicích. Ti co nenasadí zrovna brusle, či neosedlají kolo, můžou zvolit i jiné alternativy.

Bruslařská pohádka pro děti i dospělé

Z tématu červnového bruslení budou mít radost zejména děti. Ale nejen naši nejmenší si mohou obléci pohádkový kostým. Já osobně bych rád viděl třeba sportovní pohádkovou babičku, nebo dědečka.
Zkrátka ... ukažme že Pardubáci, mají smysl pro legraci.

Lipka je také in-line

Jak se na akci připravuje Lipka?  V červnový podvečer se na okruhu dlouhém 10500 m objeví i někteří z nás. A jak nás poznáte? Kromě bruslí budeme mít na sobě samozřejmě kroje.

pardubice na bruslích 27 červen 2011 pohádka kostým město kolo

Oficiální stránky

pardubice na bruslích v pohádkovém kostýmu, bruslení v pardubicích, na bruslích po pardubicích, pardubice bruslí, inline, na kole po pardubicích, bruslení v maskách, bruslení pardubice 2011, pardubické bruslení